گواهی نامه ssl

گواهی نامه ssl چیست ؟

Secure Socket Layer که به اختصار SSL نامیده می شود، یک پروتکل جهت برقراری ارتباط امن میان کاربر و سرور است. در این پروتکل کلیه اطلاعات رد و بدل شده بین سرور و کاربران، رمزنگاری شده و امکان استراق سمع و شنود داده ها از بین می رود.
برای برقراری ارتباط با پروتکل SSL می بایست یک گواهینامه SSL که توسط سازمان صادر کننده معتبر امضا شده است بر روی وب سایت نصب گردد. علاوه براین، صادر کنندگان گواهینامه SSL بسته به نوع گواهینامه صادر شده برخی از اطلاعات هویتی وب سایت را نیز احراز و تایید می کنند. این امر موجب افزایش اعتماد کاربران به آن وب سایتها و در نتیجه افزایش اعتبار سایت می گردد.

گواهی نامه ssl

پلن ها و قیمت ها

خریدگواهی نامه DV SSL & Wildcard SSL
Positive SSL

COMODO DV SSL Certificate

 • کدینگ : 128/256 bit
 • سازگاری با مرورگرها : 99%
 • نوع معتبر سازی : دامنه
 • نوع Site Seal : ثابت
 • تحویل و صدور : 1 ساعت
 • مبلغ وارانتی : 10000$
 • شرکت : COMODO
 • سازگاری دامنه ir : خیر
از 7.9 یورو / ماهانه
Commercial SSL

CERTUM DV SSL Certificate

 • کدینگ : 128/256 bit
 • سازگاری با مرورگرها : 99%
 • نوع معتبر سازی : دامنه
 • نوع Site Seal : ثابت
 • تحویل و صدور : 1 ساعت
 • مبلغ وارانتی : 10000$
 • شرکت : CERTUM
 • سازگاری دامنه ir : بله
از 6.9 یورو / ماهانه

سوالات متداول

گواهی نامه SSL چیست ؟
SSL مخفف عبارت Socket Secure Layer یک تکنولوژی استاندارد و به ثبت رسیده برای تأمین ارتباطی امن بین یک وب سرور و یک مرورگر اینترنت می باشد. این ارتباط امن از تمامی اطلاعاتی که ما بین وب سرور و مرورگر اینترنت (کاربر) انتقال می یابد، محافظت می کند تا این داده ها به صورت محرمانه و دست نخورده باقی بماند. SSLیک استاندارد فنی است و توسط میلیونها وب سایت در سراسر جهان برای برقراری امنیت انتقال اطلاعات استفاده می شود. برای اینکه یک وب سایت بتواند ارتباطی امن داشته باشد نیاز به یک گواهینامه SSL دارد . شما معمولا سایت هایی را که دارای گواهینامه SSL هستند را می توانید از طریق وجود https به جای http در ابتدای آدرس آنها تشخیص دهید.
آیا من برای وب سایت خودم نیاز به گواهی SSL دارم؟
اگر وب سایت شما اطلاعات مالی کاربران همانند شماره عابر بانک و غیره را دریافت می کند شما می بایست الزاما از SSL استفاده کنید. اگر در وب سایت خود اطلاعات ورود به وب سایت مثل رمز عبور دریافت می کنید و یا اینکه از کاربران وب سایت خود هنگام ثبت اطلاعات شخصی همانند آدرس، شماره تلفن و اطلاعات مالی را سوال می کنید، نیاز به SSL دارید.
آیا برای گواهی SSL حتما نیاز به دامنه وجود دارد؟
بله از آنجاییکه گواهی های SSL بر اساس دامنه ی میزبانی شده در وب سرورها اعتبار سنجی می شوند، برای تهیه گواهی SSL حتما می بایست از یک دامنه ی معتبر استفاده نمایید و به همین دلیل امکان استفاده از IP برای تهیه گواهی SSL وجود ندارد.
مزایای داشتن SSL بر روی سایتم چیست؟
گواهینامه SSL برتر وی اس به کاربران شما نشان می هد که به اطلاعات شخصی آنها ارزش گذاشته و از ربوده شدن و در معرض خطر قرار گرفتن آنها جلوگیری میشود. SSL ازطریق رمزگذاری ، از اطلاعات محرمانه کاربران نظیر نام، آدرس ، رمز و شماره کارت های بانکی و اعتباری شان در زمان برقراری ارتباط با وب سایت شما، محافظث می کند. درصورتیکه بر روی وب سایت شما تبادل اطلاعات کارت بانکی کاربران صورت می پذیرد ، نیاز به تهیه گواهینامه SSL دارید.
مشتریان چگونه مطمئن می شوند سایتم امن است؟
زمانیکه کاربران آدرس سایت محافظت شده شما از طریق گواهینامه SSL را در مرورگر خود وارد کنند، کنار نام سایت تصویر قفلی شاهده میشود که از طریق آن می توانند جزییات گواهینامه و تاریخ صدور و انقضای آنرا بررسی کنند.علاوه بر این شما می توانید مهر سبزی به آدرس وب سایت خود بزنید که بازدیدکنندگان در زمان وارد کردن آدرس سایت، از امنیت آن اطمینان حاصل کنند. چنانچه گواهینامه EV SSL جهت سایت خود تهیه کرده باشید، با وارد کردن آدرس سایت ، نوار سبز که اصطلاحاً مهر سبز نامیده میشود، نام شرکت ثبت شده شما را نیز به کاربران نشان خواهد داد.
چه مدارکی برای تهیه گواهینامه SSL نیاز است ؟
برای تهیه گواهی نامه های DV نیازی به ارسال مدارک نمی باشد ولی در صورت تهیه گواهی نامه های OV و EV مدارکی مورد نیاز است. این مدارک توسط کارشناسان شرکت اروپایی صادر کننده گواهینامه بررسی و پس از تایید گواهینامه صادر می گردد
آیا می توانم جهت ساب دامین های سرویس میزبانی خود SSL تهیه کنم؟
در صورت تهیه SSL تنها از نوع wildcard قادر خواهید بود علاوه بر دامنه ، جهت ساب دامین های سرویس میزبانی خود نیز از این SSL استفاده نمایید و تمامی اطلاعات صفحات وب سایت شما *.yourdomain.com به صورت encrypt شده با کاربران تبادل اطلاعات انجام دهند.
SSL نوار سبز چیست ؟
گواهینامه EV که گواهینامه نوار سبز نیز نام برده میشود، معتبر ترین نوع گواهی نامه SSL بوده که علاوه بر امن نمودن ارتباط سایت و بازدیدکنندگان، از phishing اطلاعات محرمانه کاربران و ریدایرکت شدن به صفحات جعلی جلوگیری می کند. با داشتن این گواهی نامه در کنار آدرس سایت، نام شرکت مالک سایت نیزنمایش داده می شود و نوار آدرس نیز به نشانه تایید مشخصات سایت و مالک آن به رنگ سبز درمی آید و بدین صورت از هرگونه دزدیده شدن اطلاعات کاربران جلوگیری میشود.
چگونه SSL خود را سفارش دهم؟
از طریق حساب کاربری خود در برتر وی اس می توانید به صورت مکانیزه و ظرف چند دقیقه سفارش خود را ثبت نمایید و پس از پرداخت و ارسال مدارک موردنیاز شامل فایل CSR و همچنین مدارک ترجمه شده شرکت جهت گواهینامه های OV و یا EV، در نهایت فایل های گواهینامه را دانلود نمایید. همچنین در این مدت می توانید از طریق پرتال کاربران برتر وی اس و یا ارتباط با بخش فروش، در جریان وضعیت صدور گواهینامه خود قرار بگیرید.
در صورتیکه سرویس میزبانی خود را از شرکت دیگری تهیه کرده باشم ، می توانم از شما SSL بخرم؟
چنانچه سرویس میزبانی خود را از شرکت دیگری نیز تهیه کرده باشید ، بازهم می توانید از خدمات برتر وی اس بهره مند شوید. فقط کافیست از طریق کاربری برتر وی اس خود نسبت به ثبت سفارش و انجام روال آن اقدام نمایید.
آیا نصب SSL توسط برتر وی اس صورت می پذیرد؟
درصورتیکه هاست خود را از برتر وی اس تهیه کرده اید، می توانید پس از انجام روال درخواست و تهیه و دریافت آن ، مراتب را به بخش فروش برتر وی اس اعلام نمایید تا نصب و راه اندازی گواهینامه شما توسط همکاران پشتیبانی صورت پذیرد. همچنین لازم به ذکراست در صورت تهیه هاست لینوکس و یا ورودپرس ،نیز می توانید به راحتی از طریق کنترل پنل هاست نصب گواهینامه SSL را بر روی سایت خود انجام دهید. درصورتیکه یکی از سرورهای اختصاصی ویا اختصاصی مجازی برتر وی اس را تهیه کرده اید، با توجه به در اختیار داشتن اطلاعات ریموت سرور اختصاصی خود نیز می توانید اقدام به نصب گواهینامه SSL خود نمایید و یا اطلاعات ریموت را طی تیکت در اختیار تیم فنی مجموعه از طریق تیکت قرار دهید تا نصب وراه اندازی برای شما صورت پذیرد.

مشخصات و ویژگی ها

پشتیبانی
پشتیبانی 24 ساعته گواهی نامه های ارائه شده برتر وی اس
کانفیگ سرور مجازی
امکان ارائه کانفیگ و مدیریت سرور مجازی برای نصب تمامی گواهی نامهها
لایسنس
امکان ارائه لایسنس Cpanel و DirectAdmin و …
مشاوره رایگان
ارائه مشاوره رایگان برای سفارش سریع و راحت گواهی نامه
قیمت
فروش گواهی نامه معتنبر با قیمت بسیار مناسب و بصرفه
نصب
نصب گواهی نامه روی هاست یا سرور شما
تحویل سریع
تحویل سریع گواهی نامه SSL پس از پرداخت آنلاین
امنیت
امنیت وب سایت و گارانتی تا 10هزار دلار

نظرات مشتریان

به پشتیبانی نیاز دارید ؟
همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید
تماس با ما