سرور مجازی ویژه

خرید سرور مجازی ویژه برای افراد خاص

برتر وی اس ارائه کننده سرور مجازی با آی پی از بیشتر از ۴۰ کشور و لوکیشن مختلف دنیا یکی از بزرگترین و برترین سرویس دهندگان ایران میباشد.

ما با در نظر گرفتن نیازهای مختلف کاربرای و موارد استفاده از جمله سرویس های مالی مانند پی پال، سیستم های فریلنسری، صرفای هایی  نظیر بایننس،بیتمکس، بروکرهای فارکس، ربات های متاتریدر MQL4 و MQL5  و دیگر موارد مورد نیاز اشخاص و شرکت های اقدام به ارائه سرور مجازی با آی پی ها و لوکیشن های دقیق از کشورهایی چون : امارات، اکراین، سوییس، سوئد، اتریش، هند، فنلاند، آفریقا و بسیاری دیگر که دقیقا باید آی پی از همان قاره و کشور باشد را ارئه میکند .

تیم برتر وی اس آماده ارائه هرگونه آی پی برای انواع استفاده شما کاربران عزیز میباشد.  با برتر وی اس در دنیای مجازی، همیشه یک قدم جلوتر باشید.

vps server
خرید سرور مجازی اتریش - گراتس

سرور مجازی اتریش - گراتس

از سرور مجازی اتریش - گراتس می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی اتریش - وین

سرور مجازی اتریش - وین

از سرور مجازی اتریش - وین می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی بلژیک - بروکسل

سرور مجازی بلژیک - بروکسل

از سرور مجازی بلژیک - بروکسل می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی بلغارستان - صوفیه

سرور مجازی بلغارستان - صوفیه

از سرور مجازی بلغارستان - صوفیه می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی کانادا - مونترال

سرور مجازی مجازی کانادا - مونترال

از سرور مجازی مجازی کانادا - مونترال می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی کرواسی - زاگرب

سرور مجازی کرواسی - زاگرب

از سرور مجازی کرواسی - زاگرب می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی جمهوری چک - پراگ

سرور مجازی جمهوری چک - پراگ

از سرور مجازی جمهوری چک - پراگ می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی دانمارک - کپنهاگن

سرور مجازی دانمارک - کپنهاگن

از سرور مجازی دانمارک - کپنهاگن می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی یونان - تسالونیکی

سرور مجازی یونان - تسالونیکی

از سرور مجازی یونان - تسالونیکی می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی مجارستان - بوداپست

سرور مجازی مجارستان - بوداپست

از سرور مجازی مجارستان - بوداپست می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی ایتالیا - میلان

سرور مجازی ایتالیا - میلان

از سرور مجازی ایتالیا - میلان می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی لتونی - ریگا

سرور مجازی لتونی - ریگا

از سرور مجازی لتونی - ریگا می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی لیتوانی - ویلنیوس

سرور مجازی لیتوانی - ویلنیوس

از سرور مجازی لیتوانی - ویلنیوس می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی مولداوی - کیشینو

سرور مجازی مولداوی - کیشینو

از سرور مجازی مولداوی - کیشینو می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی مقدونیه شمالی - اسکوپیه

سرور مجازی مقدونیه شمالی - اسکوپیه

از سرور مجازی مقدونیه شمالی - اسکوپیه می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی نروژ - اسلو

سرور مجازی نروژ - اسلو

از سرور مجازی نروژ - اسلو می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی لهستان - ورشو

سرور مجازی لهستان - ورشو

از سرور مجازی لهستان - ورشو می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی رومانی - بخارست

سرور مجازی رومانی - بخارست

از سرور مجازی رومانی - بخارست می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی صربستان - بلگراد

سرور مجازی صربستان - بلگراد

از سرور مجازی صربستان - بلگراد می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی اسلوونی - لیوبلیانا

سرور مجازی اسلوونی - لیوبلیانا

از سرور مجازی اسلوونی - لیوبلیانا می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی اسپانیا - سویل

سرور مجازی اسپانیا - سویل

از سرور مجازی اسپانیا - سویل می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی سوئد - استکهلم

سرور مجازی سوئد - استکهلم

از سرور مجازی سوئد - استکهلم می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی سوییس - زوریخ

سرور مجازی سوییس - زوریخ

از سرور مجازی سوییس - زوریخ می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
394 هزار تومان
خرید سرور مجازی مجازی قبرس - لیماسول

سرور مجازی مجازی قبرس - لیماسول

از سرور مجازی مجازی قبرس - لیماسول می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.15 هزار تومان
خرید سرور مجازی آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ

سرور مجازی آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ

از سرور مجازی آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.30 هزار تومان
خرید سرور مجازی کره جنوبی - سئول

سرور مجازی کره جنوبی - سئول

از سرور مجازی کره جنوبی - سئول می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.30 هزار تومان
خرید سرور مجازی برزیل - سائوپائولو

سرور مجازی برزیل - سائوپائولو

از سرور مجازی برزیل - سائوپائولو می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.30 هزار تومان
خرید سرور مجازی برزیل - فورتالزا

سرور مجازی برزیل - فورتالزا

از سرور مجازی برزیل - فورتالزا می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.30 هزار تومان
خرید سرور مجازی مکزیک - سانتیاگو

سرور مجازی مکزیک - سانتیاگو

از سرور مجازی مکزیک - سانتیاگو می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.30 هزار تومان
خرید سرور مجازی هند - مومبا

سرور مجازی هند - مومبا

از سرور مجازی هند - مومبا می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.30 هزار تومان
خرید سرور مجازی اکراین - کیف

سرور مجازی اکراین - کیف

از سرور مجازی اکراین - کیف می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.30 هزار تومان
خرید سرور مجازی اکراین - کیف

سرور مجازی قزاقستان - آلماتی

از سرور مجازی قزاقستان - آلماتی می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
7.30 هزار تومان
خرید سرور مجازی استرالیا - سیدنی

سرور مجازی استرالیا - سیدنی

از سرور مجازی استرالیا - سیدنی می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.99 هزار تومان
خرید سرور مجازی هنگ کنگ - کوای چانگ

سرور مجازی هنگ کنگ - کوای چانگ

از سرور مجازی هنگ کنگ - کوای چانگ می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.99 هزار تومان
خرید سرور مجازی ایسلند - هانفارفوردور

سرور مجازی ایسلند - هانفارفوردور

از سرور مجازی ایسلند - هانفارفوردور می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.99 هزار تومان
خرید سرور مجازی جزیره مان - داگلاس

سرور مجازی جزیره مان - داگلاس

از سرور مجازی جزیره مان - داگلاس می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.99 هزار تومان
خرید سرور مجازی ژاپن - توکیو

سرور مجازی ژاپن - توکیو

از سرور مجازی ژاپن - توکیو می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.99 هزار تومان
خرید سرور مجازی سنگاپور - سنگاپور

سرور مجازی سنگاپور - سنگاپور

از سرور مجازی سنگاپور - سنگاپور می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.99 هزار تومان
خرید سرور مجازی مجازی امارات - دبی

سرور مجازی مجازی امارات - دبی

از سرور مجازی مجازی امارات - دبی می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.99 هزار تومان
خرید سرور مجازی آمریکا

سرور مجازی مجازی آمریکا

از سرور مجازی مجازی آمریکا می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.55 هزار تومان
خرید سرور مجازی مجازی استونی - تالین

سرور مجازی مجازی استونی - تالین

از سرور مجازی مجازی استونی - تالین می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
9.55 هزار تومان
خرید سرور مجازی مجازی گرجستان - تفلیس

سرور مجازی مجازی گرجستان - تفلیس

از سرور مجازی مجازی گرجستان - تفلیس می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
14.25 هزار تومان
خرید سرور مجازی شیلی - وینیا دل مار

سرور مجازی شیلی - وینیا دل مار

از سرور مجازی شیلی - وینیا دل مار می توانید برای کاربردهای مختلفی به خصوص میزبانی سایت های بسیار بزرگ استفاده کنید. این سرور ها به علت انعطاف بالایی که دارند می توانند پاسخگوی نرم افزار های متعددی باشند که بر روی آنان نصب می شود.
شروع قیمت‌ها از
31.20 هزار تومان

مزایا و ویژگی های خرید از برتر وی اس

  • * هزینه : سرور‌های ارائه شده توسط برتر وی اس با توجه به نوسان ارز بسیار مناسب میباشد.
  • * منابع : برتر وی اس همواره بر ارائه سرورهای مجازی باکیفیت و با منابع تضمینی پایبند می‌باشد.
  • * موارد خلاف قوانین دیتاسنتر مانند : پورنوگرافی ، قمار ، نت اسکن ، پورت اسکن ، کرک ، اسپم ، داس ، دیداس به شدت برخورد خواهد شد.
  • * پهنای باند : سرور‌های مجازی رائه شده توسط برتر وی اس شامل پهنای باند نامحدود می‌باشد.
  • * پشتیبانی : برتر وی اس با پشتیبانی ۲۴ ساعته، سریعآ مشکلات کاربران را برطرف می‌نماید.
  • * تحویل فوری : تحویل سفارش سرور مجازی در برتر وی اس با سیستم عامل دلخواه شما در کمترین زمان تحویل می‌گردد.

همیشه آماده حل مشکلات شما هستیم!

دانش فنی و جامع
با سال‌ها تجربه در زمینه هاستینگ و سرور مجازی و دارا بودن دانش فنی کافی، از شناخت جامعی برخورداریم. تضمین می‌دهیم که سوالات شما هیچ‌گاه بی‌پاسخ و بدون راه‌حل نخواهد ماند.
سرویس دهی مستقل
تمامی خدمات، توسط برتر وی اس صورت گرفته و به هیچ شرکت یا شخص ثالثی برون سپاری نمی‌شود. کارشناسان ما با جدیت تمام، تمامی مشکلات شما را باارتباط مستقیم، باخودتان برطرف خواهند کرد.
سرعت فوق العاده و اطمینان بالا
برتر وی اس خود را ملزم به ارائه بالاترین استانداردهای جهانی در ارائه خدمات می‌داند تا بدین وسیله وب‌سایت شما با سرعت بالا و اطمینان کامل کار کرده و خیال شما از این بابت کاملا آسوده باشد.
تیکت، چت یا تماس تلفنی
تیم پشتیبانی برتر وی اس تنها چند کلیک با شما فاصله دارد! می‌توانید ازطریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی، در هر ساعتی از شبانه روز با ما در ارتباط باشید.
Uptime 99/9٪
با استفاده از خدمات برتر وی اس، هیچگاه با قطعی مواجه نخواهید شد. ما بصورت شبانه‌روز در حال مانیتورینگ شبکه بوده و در صورت بروز مشکل در اسرع وقت اقدام به برطرف نمودن آن خواهد کرد.
دسترسی ۷/۲۴
دسترسی به کمک و دریافت راهنمایی در هر لحظه از شبانه روز بسیار مهم است. به همین دلیل پشتیبانی برتر وی اس آماده پاسخگویی به تمامی مشکلات شما و ارائه راهنمایی های لازم است.
به پشتیبانی نیاز دارید ؟
همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید
تماس با ما