اختلال در سرور های انگلیس - رپید سوییچ

با سلام و احترام خدمت کاربران برتر وی اس   طبق اطلاعیه ارسال شده از سوی دیتاسنتر رپید سوییچ - انگلیس به دلیل ارتقای شکبه دیتاسنتر احتمال قطعی یا کندی در برخی از ساعات شبانه روز وجود دارد ... بیشتر »

27th Sep 2020
انتقال سرویس ماه سرور به برتر وی اس

با سلام و احترام با توجه به انتقال مالکیت سایت ماه سرور به سایت برتر وی اس، جهت تمرکز مدیریت و پشتیبانی هرچه بهتر به شما کاربر عزیز لطفا هرچه سریعتر در لینک زیر با ثبت نام کرده و یک تیکت با عنوان ... بیشتر »

19th Jul 2020
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 6

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم برتر وی اسباتوجه به افزایش بیش از 70 درصدی قیمت ارز طی 7 ماه گذشته و نابسامانی بازار ارز و قیمت بالای حواله‌ی ارزی برخلاف میل باطنی و همچنین حفظ کیفیت ... بیشتر »

29th Jun 2020
اهمیت بک آپ گیری

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم برتر وی اسباتوجه به افزایش روز افزون تکنولوژی و همچنین اهمیت بک آپ‌گیری از داده های موجود از این تاریخ (29/06/2020) برتر وی اس به تمامی کاربرانی که از ما سرویس ... بیشتر »

29th Jun 2020
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 5

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم برتر وی اسباتوجه به افزایش بیش از 35 درصدی قیمت ارز طی 6 ماه گذشته و نابسامانی بازار ارز و قیمت بالای حواله‌ی ارزی برخلاف میل باطنی و همچنین حفظ کیفیت ... بیشتر »

8th Jun 2020
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 4

با سلام و احترام خدمت کاربران فهیم برتر وی اس   با توجه به افزایش قیمت ارز ( دلار از کانال 11 هزار تومان به 13 هزار تومان،یورو از کانال 13 هزار تومان به 16 هزار تومان و پوند از 16 هزار تومان به ... بیشتر »

10th Jan 2020
افزایش قیمت سرویس به دلیل استفاده از هارد SSD NVME

با سلام و احترام خدمت کاربران فهیم برتر وی اس   به دلیل هزینه بالای سرور های اروپا بر مبنای پوند و یورو قیمت این سرویس ها با افزایش قیمت 5 تا 15 درصدی همراه میباشد .   در این سرورها به دلیل افزایش ... بیشتر »

12th Aug 2019
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 3

با سلام و احترام خدمت کاربران فهیم برتر وی اس متاسفانه با توجه به افزایش مجدد و بی سابقه قیمت دلار ، مجبور به افزایش قیمت سرویس ها هستیم . برای درک بیشتر ما به مثال زیر دقت کنید . به عنوان مثال ... بیشتر »

13th Sep 2018
اطلاعیه افزایش قیمت شماره 2

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم برتر وی اسبا توجه به افزایش چشمگیر قیمت دلار، یورو و پوند و هزینه بالای تمدید سرورهای موجود مجبور به افزایش قیمت سرویس ها شده ایم . به این ترتیب از تاریخ ... بیشتر »

28th Apr 2018
آدرس جدید

با سلام و احترام خدمت کابران برتر وی اس با توجه به مشکلات ایجاد شده برای دامنه bartarvs.com و از دسترس خارج شدن سایت ، برای ورود به ناحیه کاربری از آدرس جدید https://bartarvs.net/client استفاده نمایید. باتشکر بیشتر »

26th Jan 2018